Фарби та емалі

Фарби та емалі

Всі рідкі матеріали для поверхневої захисту та декорування діляться на 5 основних категорій: фарби, емалі, лаки, ґрунтовки та шпаклівки.

Зокрема, компанія «Фарба-груп» пропонує широкий вибір фарб і емалей. Наші співробітники допоможуть у підборі фарб за складом, кольором і сумісністю з іншими матеріалами, проконсультують щодо технології застосування.

Фарби

Ми пропонуємо фарби для різних поверхонь: стін, підлог, дахів і стель, фарби для фурнітури, фарби для дерева та бетонних конструкцій, фарби по металу. Ці фарби застосовуються для побутових приміщень і житлових будівель. Вони відрізняються унікальною довговічністю та стійкістю до вицвітання.

Щорічно у професійних лабораторіях розробляються нові лакофарбові матеріали, з поліпшеними захисними та декоративними властивостями. На сайті нашої компанії представлені кращі декоративні, фактурні, структурні фарби для інтер’єрів оселі.

Сучасна палітра фарб для стін дозволяє підібрати відповідне колірне рішення навіть на будь-який смак. Також багато фарб можна піддати процедурі колерування спеціальними засобами – тонерами, та створити свій власний унікальний відтінок. Для того щоб визначити, якою фарбою пофарбувати стіни, потрібно знати матеріал підкладки, на яку Ви будете наносити покриття.

Емалі

Емалі – одні з кращих лакофарбових матеріалів, що утворюють міцну поверхню з різним ступенем блиску. Універсальні акрилові емалі від компанії «Фарба-груп» – це сучасна та екологічно безпечна альтернатива традиційним алкідним матеріалам. Покриття підходять для будь-яких типів поверхонь. Вони можуть використовуватися як зовні, так і всередині будівлі, в сухих і вологих приміщеннях, у тому числі в дитячих кімнатах, освітніх і медичних установах.

Емалі характеризуються відмінною атмосферо-і світлостійкістю. Вони утворюють еластичну плівку, здатну зберігати цілісність при температурних перепадах, що важливо при фарбуванні деревини та металів. Покриття емаллю проводиться будь-яким способом – пензлем, валиком, пульверизатором, ряд емалей наноситься у вигляді спрею в балончиках.

Можна купити емаль будь-якого з існуючих видів у «Фарба-груп» за цілком привабливою ціною. Вибір за кольором і хімічним складом практично не обмежений. Наші представники допоможуть із підбором емалей за сумісністю з грунтовками та іншими покривними матеріалами.