Грунтовки

Ґрунтовки

Ґрунтувальні сполуки (або просто ґрунтовки) в залежності від їх призначення виконують такі важливі функції:

  • знепилювання підкладки;
  • зменшення у підкладки здатності всотувати вологу;
  • знищення спор грибків і плісняви на поверхні, яку оброблюють;
  • забезпечення зчеплення з гладкими підкладками.

Ґрунтовки використовуються для посилення адгезії двох різнорідних матеріалів при їх з’єднанні, для зміцнення старих підкладок і забезпечення антикорозійного ефекту. Вони гарантовано покращують одну або кілька властивостей поверхонь, які контактують. Без їхнього застосування не створюється жодна сучасна будівля. Ґрунтовки користуються попитом при ремонтних і оздоблювальних роботах у домах старої забудови.

Компанія «Фарба-груп» пропонує широкий вибір ґрунтовок всіх видів, які допоможуть професіоналам і домашнім майстрам при ремонті та будівництві. Від правильного вибору ґрунтовки залежить дуже багато – і правильно наклеєні шпалери, і якість малярних робіт, і установка керамічної плитки.

Які бувають ґрунтовки?

Як і більшість сучасних будівельних матеріалів, ґрунтовка для стін поділяється на кілька видів залежно від її складу. Однією з найпопулярніших вважається акриловий варіант. Значний попит пояснюється не тільки практичними якостями, а й широким поширенням акрилових фарб. Щоб досягти повної сумісності фарби та поверхні стіни чи стелі, ґрунтовка необхідна у 100% випадків.

Водно-дисперсійні ґрунтовки глибокого проникнення мають дуже маленькі суспензійні частинки. Вони можуть проникати в товщу стіни на глибину до 5 мм і повністю заповнювати пори. При цьому стіна отримує однорідну структуру, а фарба лягає краще, утворюючи однорідний шар. Зміцнювальна дія ґрунтовки направлена лише на верхній шар. Розміри частинок у неї досить великі, тому міцність структури збільшується досить відчутно.

Якщо Ви збираєтеся клеїти шпалери на стіну, її теж необхідно ґрунтувати. Ґрунтовка під шпалери зазвичай має в своєму складі антисептики, які позбавлять проблеми цвілі. Також вона зміцнює верхній шар стіни і дещо вирівнює його.