Лаки

Лаки

Всі сучасні лаки та масла виконують дві функції: декоративну й захисну. Вони утворюють на поверхні стійке міцне покриття, яке має характерний глянцевий блиск. Лакове покриття вирізняється еластичністю, водостійкістю, стійкістю до ударів, високою зносостійкістю та відмінними адгезійними властивостями. Лаки та масла захищають деревину від розвитку цвілі й грибка, а також від псування комахами. Ці речовини надають поверхні, яка оброблюється, естетичний гарний вигляд і істотно продовжують термін її служби.

Лаки для підлоги

Шліфовані підлоги, паркет і інші горизонтальні поверхні у приміщеннях вимагають особливої ​​обробки для довгої експлуатації.

Лак для паркету буває трьох видів: водорозчинний, органорозчинний і кислотного затвердіння. Компанія «Фарба-груп» продає тільки перевірену продукцію від кращих виробників. Ціни значно нижчі ніж у роздрібних магазинах.

Акриловий лак – один із найбільш поширених і популярних. Він доступний за ціною, нескладний у використанні та відрізняється високим ступенем універсальності. Складається із розчину сополімеру акрилу та органічних розчинників у різних поєднаннях. На практиці він використовується для обробки дерева, заліза, скла, поверхні яких не піддаються надмірним фізичним навантаженням. Він відмінно захищає матеріал від атмосферних впливів, але там, де потрібна особлива міцність, краще використовувати лак паркетний.

Водорозчинні лаки дуже зручні для використання в приміщеннях, де велика прохідність людей, наприклад у школах або лікарнях.

Органорозчинні лаки – уретанові, алкідно-уретанові, алкідно-карбамідні. Це універсальний лак, який можна використовувати не тільки на паркеті, а й на інших поверхнях, яким потрібен захист на зносостійкість.

Найміцніші – речовини кислотного затвердіння. Вони дуже стійкі як до механічних, так і до атмосферних впливів. Перед використанням їх потрібно правильно приготувати.

Паркетний лак – ідеальний засіб, який продовжить термін експлуатації паркету у Вашому домі та підкреслить витончений малюнок натурального дерева. Лак для паркету дозволить вирішити одразу кілька завдань:

  • захистити паркет від механічних руйнувань і хімічного впливу;
  • забезпечити термо- і вологостійкість покриття для підлоги;
  • запобігти негативному впливу ультрафіолету на підлогу;
  • зберегти еластичність паркету.