Розчинники і змивки

Розчинники та змивки

Мабуть, жодні малярні роботи не обходяться без розчинників. Ці речовини призначені доводити лакофарбові матеріали до необхідної консистенції. Вони бувають органічними та неорганічними, але в побуті найчастіше використовуються перші. Після того як розчинник розбавив фарбу до необхідної густини, він повинен швидко випаруватися.

Розчинники – це невід’ємний компонент при роботі з фарбами, лаками або емалями. Його застосовують як у промислових масштабах, так і в побутових цілях для ремонтних робіт. Основна мета, яку виконує розчинник, це доведення лакофарбових матеріалів до необхідної консистенції, тобто надання їй в’язкості, зручної для виконання необхідного виду роботи.

Розчинники – речовини, які можна отримати в процесі переробки нафти. Інколи вони містять спирти, які використовуються для розведення до потрібної консистенції лакофарбових матеріалів і тих, які містять жири, а також для їх видалення з робочих поверхонь. Технічні характеристики розчинника залежать від речовин, які входять до його складу. У багатьох випадках, щоб підвищити ефективність розчину, застосовується суміш з декількох розчинників.

Чому варто обрати розчинники та змивки від компанії «Фарба-груп»

В асортименті «Фарба-груп» представлено широкий вибір розчинників для різного типу фарб. Завдяки використанню якісного компонента для роботи з фарбою, вона набуває більш глянсового виду, швидше висихає, утворюючи на обробленій поверхні плівку. Розчинник фарби всього через кілька хвилин після нанесення фарби випаровується, не залишаючи після себе неприємного запаху.

Фарбувальні роботи можливі тільки при правильній консистенції лаків і фарб. Згодом у банках фарби згущуються, тому стає складно працювати з ними. Кожен спосіб фарбування (завдяки пензлику, розпилювачу, валику) вимагає іншої щільності рідини. Саме розчинники допомагають вирішити задачу.

Перед початком роботи необхідно, крім фарби, підготувати й поверхню. Видалення іржі, старої фарби, жирних плям – справа непроста, якщо не скористатися спеціальними хімічними сполуками.

Очищувач фарби – це зазвичай готова до використання суміш, призначена для очищення переважно металевих поверхонь від старих фарб, написів, засохлої монтажної піни тощо. Такі змивки можуть наноситися навіть за допомогою пульверизатора.

Уайт-спірит – один із найбільш зручних розчинників, завдяки чому отримав широке поширення. Популярний він не тільки тому, що розчиняє все те, що скипидар, а й дещо більше. При цьому уайт-спірит не має різкого запаху та погано горить. Отримують його з нафтопродуктів. Він відмінно розчиняє речовини, що містять бітуми. Як і бензин, уайт-спірит чудово розчиняє швидковисихаючі лаки та емалі.